Forum parafialne klimaty Strona Główna parafialne klimaty

Stanisław Pindera

Dołączył: 18 Mar 2006

PostWysłany: Sob 13:28, 18 Mar 2006    Temat postu: Gratulacje

Ogromnie się cieszę,że nasza parafialna strona tak żywiolowo się rozwija.Wielka w tym zasluga Ks.Dariusza i osób wspóltworzących.Naturalnie,im więcej naszego zaangażowania i inwencji tym bardziej będzie tym portalem na ktory będziemy zaglądać i ktory będzie naszą wspolną platformą do poglębiania wiedzy o Bogu i drugim czlowieku.
Gratulująć,życzę wiele dalszych sukcesow i osobistej satysfakcji wszystkim Tworcom i Użytkownikom. Very Happy

ks.Stanislaw

Anka

Dołączył: 05 Lut 2006

Skąd: Starachowice

PostWysłany: Wto 10:17, 21 Mar 2006    Temat postu:

Bardzo sie ciesze, że Księdzu podoba sie strona i że odwiedzil Ksiądz nasze forum, które właściwie dopiero zaczyna swoja działalnosc. Mam (chyba, wszyscy mają) nadzeję, że będzie Ksiądz często zaglądal tutaj i oczywiście w miare możliwosci pisał razem z nami.

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum parafialne klimaty Strona Główna -> Różne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do: