Forum parafialne klimaty Strona Główna parafialne klimaty

Parafia - dorośli - młodzież - dzieci
Idź do strony 1, 2  Następny

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 13:36, 05 Lut 2006    Temat postu: Parafia - dorośli - młodzież - dzieci

Laughing Jesli jesteś cżłowiekiem domyślnym i masz wiele pomysłów to podaj tu swoje propozycje w jaki sposób można aktywizowac młodzież przy parafii? Laughing

Skąd: Starachowice

PostWysłany: Nie 19:09, 05 Lut 2006    Temat postu:

Moze by tak by tak rozwinac jakos to forum podzielic je jakos fajnie na kategorie(sluze pomoca) zeby mozna bylo prowadzic interesujace dyskusje A i jeszce jedno wg mnie trzeba jakos"glosno" powiedziec o powstalej stronie parafii no i o forum oczywiscie.
Ja w calosci popieram pewien pomysl...... dotyczacy zajecia czasu mlodziezy, ale nie bede pisac o co chodzi dokladnie zeby nie spalic, bo pomysl jest swietny tylko trzeba sei wziac wreszcie za rezlizacje go. pozdrawiam

Ania=)=*

PostWysłany: Czw 16:34, 09 Lut 2006    Temat postu:

Oczywiście tylko osoby domyślne wchodzą na forum. Bo dużooo osob nie wie jeszcze o nim.Smile I dlatego się nie rozwija. Przykro mi to pisać , ale stwierdzam fakt. Więc popieram to ,aby nagłośnic tą SUpEr HiPeR stRonKęVery Happy i SuPeR HiPer FoRuM;P ! HoLa-HoLa ktoś musi się tym zająć!!!Wink Zauważyłam też, że ktoś tu blefuje..., a mianowicie JA OSOBIŚCIE nie wiem jeszcze o '' pomyśle dotyczącym zajęcia czasu młodzieży''!Może ktoś kto wszystko wie i nie chce ''spalić'' powie mi o tym pomyśle? Sad! Dziękuję za uwagę.Buźka;*

Skąd: Starachowice

PostWysłany: Czw 18:58, 09 Lut 2006    Temat postu:

no to powiedz znajomym o forum zeby je troche rozreklamowac...... ja juz zaczelam to robic i chyba dlatego np Ty dowiedzialas sie o istnieniu tego forum wiec pusc link dalej zeby inni tez sie dowiedzieli.....
a o pomysle no coz: niei moge nic powiedziec, poprostu tajemnica (jak narazie) mam nadzieje ze zrozmuiesz. pozdrawiam
PS. sciagnij jak najwiecej ludzi

Ania=)=*

PostWysłany: Czw 19:47, 09 Lut 2006    Temat postu:

Nom pewnie, ze powiedziałam znajomym:D Ja niestety nie dowiedziałam się o forum przez Twoich znajomych... sama śledze losy stronki ~ ks. Dariusza;)) Ale miło,że jest jeszcze jedna osoba, która mówi o forum innym;) Okk, luzz rozumiem, ze nie możesz powiedzieć. Ale mam nadzieje, ze kiedyś wszystko będzie jasne:) TOp SeCrEt To ToP SeCrEt:] Bye 3maj sięWink LUDZIE PISZCIEeeeeeeee ( hmm, TroChe TeChniKi I CzłOwiEk Się GuBi ) !*/ Jak coś to Gadu:8487850.

Skąd: Starachowice

PostWysłany: Czw 19:52, 09 Lut 2006    Temat postu:

Jak masz jakis ciekawy temat do pogadania to sie zarejesteuj i rzuc go na tepete to mysle ze wtedy troche ruszy to forum:)
PS. o co chodzi z tym " hmm, TroChe TeChniKi I CzłOwiEk Się GuBi "???

Ania=*

PostWysłany: Pią 14:57, 10 Lut 2006    Temat postu:

Już się zarejestrowałam:) No po prostu great;) Mam już pewnien temat na myśli, a więc prawdopodobnie zapodam go na forum. Co do mojego wspaniałego tekstu to chodzi o to, że osoby "niedomyślne" zagubiły się w otaczającej ich technice (czyt. internecie:)) i nie mogą trafić na to forum;) Po zrozumieniu tego co chciałam przekazać ten tekst nabiera sensu. Mam nadzieję, że dobrze to wytłumaczyłam;) Pozdrawiam.

PostWysłany: Czw 17:25, 02 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedź

Bardzo duzo ciekawych wypowiedzi, ale frajda:)

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 17:26, 02 Mar 2006    Temat postu:

ciekawe jak

Ania=*

PostWysłany: Pią 23:45, 03 Mar 2006    Temat postu:

Hehe, ale się ks. cieszy=)HoLa~HoLa;)
Ewelina

Dołączył: 19 Lut 2006

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 0:05, 16 Mar 2006    Temat postu:

Martynka

Dołączył: 19 Mar 2006

Skąd: Z Buszu

PostWysłany: Nie 22:54, 19 Mar 2006    Temat postu:

Ja O FoRuM SiĘ DoWieDzIaŁaM Ze StrOnKi PaRaFiaLneJ Smile NiE To ŻeBy KtoŚ Mi PoWieDziaŁ RazzRazz EweLa Ma RaCje SŁaBo CoŚ To IdZie... ALe PoCząTki ZaWsZe Są TrUdNe.
PaPa :*

Skąd: Starachowice

PostWysłany: Wto 10:12, 21 Mar 2006    Temat postu:

to zamiast gadac tak tylko zeby sobie pogadac i zaliczyc jak najwieksza liczbe postow to napisz cos konkretnego!!! rzuc jakis ciekawy temat ktory bedzie mozna rozwinac i ktory sprawi ze to forum bedzie sie dynamicznie rozwijalo!!!! przeciez to od Was- uzytkownikow zalezy jak potocza sie losy tego forum, wiec rozruszaj troche szare komorki, pozwol ktorejs wreszcie popracowac i daj cos co zainteresuije nas wszystkich.

PostWysłany: Wto 19:25, 21 Mar 2006    Temat postu: ~

Anka... SpoKoJniE, ProSiMy SiĘ nIE dEnErWoWaĆ! WyLuzuJ ZiOm, OPANOWANIE sIĘ LiCzy! PrZeDe WszYstKiM kaŻDy MoŻe PisaĆ Tu WszyStko ( oczywiście ;p)! A WięC MiLusiO ProSzĘ o Nie ZwraCANiE UwaGi... Ania wiEm, Że JesTeŚ StaRszA I niE moŻeSz SIę PrzeStaĆ uPoNinaĆ, aLe niEsTety ( w chodzisz w ten świat:D:p~~ŚWIAT DOROSŁYCH:]])!A Tak naWIaSem to~ "Jesteśmy wolni"Very Happy NO NAPRAWDE:) heh ! See you;)
Martynka

Dołączył: 19 Mar 2006

Skąd: Z Buszu

PostWysłany: Wto 19:36, 21 Mar 2006    Temat postu:

Anka napisał:

ZejdZ Ze MnIe DzIewCzyNo !! NaPisaŁAm tyLko SwoJą OpInIe, A Ty Mi WaLiSz JaKieŚ SmuTy... :/ (BeZ PoJęCia) I SiĘ TaK Nie WyMąDrzaJ Cool
NiE WiEM JaKi Mam TuTaJ TeMaT DaĆ, Bo To FoRuM PaRaFiaLne..Co iNNegO JakBy To byŁo ZwyKłE FoRuM To By SiĘ RozKmIniŁo CoSik Smile A TaKtO To niE MaM JaK NA RaZIe TeMaTu :] Jak CoŚ Mi Do GŁoWy PRzyJdzIe To ZrObIe NoWy TeMAt..

DzIeKi AniUś Za ObRoNe, ALe SaMa ByM SoBie PoRaDziŁa :] KiSsEs ZioM:*

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum parafialne klimaty Strona Główna -> Różne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny

Skocz do: